HAKKIMIZDA

Sağlıklı Hayatlar, Gülen Yüzler sloganı ile yola çıkan Firmamız SEMCARES; Uzun Süreli İş Ortaklıkları hedefi ile yol almakta, kaliteli hizmet, mutlu ve profesyonel çalışanlar, iş disiplini ve doğru ürünler ile Sektörde uzun soluklu bir ticaret anlayışını misyon edinmektedir. Kazan Kazandır sistemini benimseyerek hem kendi Ekibini hem de Bayilik Ağını bu temel üzerine inşa etmekte; hem de Sağlık Profesyonellerini ve Son Kullanıcıların her ihtiyacına hızlı çözüm bulma özelliği ile Sektörde tercih sebebi olmayı amaçlamaktadır.

MİSYON

SEMCARES ailesi olarak, profesyonel gelişimi, evrensel kalite ve standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz; iş ortaklarımız, profesyonel kullanıcılarımız ve son kullanıcılar için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaktır.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve doğru hizmet ile karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satış sürecinden başlayarak satış sonrası hizmetler sürecinde de müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Ana hedefimiz, sağlık sektöründe son kullanıcıyı doğru ve kaliteli ürünle buluşturarak güven oluşturmaktır. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz sağlık sektöründe piyasada öncü olmak temel ilkemizdir.

VİZYON

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmayı, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymanın sorumluğu ve bilinci ile büyümeyi hedeflemekteyiz.

Amacımız Türkiye sınırları dışına çıkarak ihracat kapasitemizi arttırmak ve ilkelerimizi yurtdışındaki müşterilerimiz, ortaklarımız ve bayilerimize aşılamaktır.