DEREN DOĞAL ÜRÜNLER

DEREN DURU & SYRUS

Gemlik (Syrus Diyarı) Bölgesinde iki asır öncesinden bugüne dedelerimizden bizlere kadar ulaşan;  Ata yadigârı zeytin bahçelerimizden asırlardır geleneksel yöntemlerle toplanan zeytinlerden katma değeri yüksek; polifenol, besin değerleri ve peroksit bakımından zengin natürel sızma zeytinyağı üretimi yapmaktayız.

Yurt içi Pazarı için konumlandırdığımız “DEREN DURU” ve Halen ihracat kanalı için çalışmalarımızın devam ettiği “SYRUS” markalarımız ile İstanbul Çekmeköy’de bulunan showroomumuzda katma değerli sızma zeytinyağı serüvenimizi, Atalarımızdan bize miras kaldığı gibi “AŞK” ile devam ettirmekteyiz.

EREM DURUKAN – Kurucu Ortak

İstanbul doğumluyum, İşletme Bölümü mezunuyum.

Sektörlerinde lider konumdaki yerli ve yabancı birçok kurumda uzun yıllar kurumsal satış ve iş geliştirme birimlerinde görevler aldım. Son 5 yıldır eşimle birlikte katma değerli butik zeytinyağı üretimi ve pazarlaması konusunda çalışmalarımı devam ettirmekteyim.

İBRAHİM DURUKAN – Kurucu Ortak

İstanbul doğumluyum, Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.

Bilişim sektöründe yerli ve yabancı birçok firmada uzun yıllar bilgi-işlem yöneticisi olarak görevler aldım. Hem baba hem de anne tarafından Gemlikli bir aileden geldiğim için çok küçük yaşlardan itibaren zeytincilik ve denizcilik ile yakından ilgilenmekteyim.

BAĞLI OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR